Oferuję pomoc psychologiczną i wsparcie w obszarach:

W swoim gabinecie psychologicznym w Łodzi oferuję pomoc w przypadku kryzysowych sytuacji w życiu prywatnym, rodzinnym, jak i zawodowym. Możesz liczyć na moje wsparcie w przypadku:

  • długotrwałego obniżenia nastroju u nastolatków i dorosłych,
  • wypalenia zawodowego,
  • problemów rodzicielskich z wychowywaniem dzieci,
  • przemocy,
  • słabej samooceny, problemów z komunikacją społeczną,
  • trudności w funkcjonowaniu emocjonalnym (przewlekły stres, przemęczenie, napięcie),
  • zmian w życiu (np. strata pracy, rozstanie, śmierć bliskich),
  • wypalenia z powodu opieki nad osobą starszą/niepełnosprawną/niesamodzielną.

Zachęcam także do kontaktu w przypadku innych kryzysowych sytuacji pojawiających się w życiu czy problemów w relacjach międzyludzkich. Wspólnie ustalimy plan działania i cele do zrealizowania. Uważnie słucham każdego z pacjentów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, kieruję osoby do odpowiednich lekarzy w celu wykonania badań i diagnozy lub poprowadzę spotkania przy jednoczesnym leczeniu chorego przez innych specjalistów.

Czytaj więcej

Profesjonalna pomoc i wsparcie psychologiczne

Stres, przemęczenie, zmiany w życiu czy nagłe kryzysowe sytuacje mają duży wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Zachwiana równowaga psychiczna oddziałuje na funkcjonowanie całego organizmu i w wielu przypadkach bywa przyczyną powstawania różnego rodzaju chorób. Oferuję Ci wsparcie i pomoc psychologiczną w przezwyciężaniu trudności w codziennym funkcjonowaniu. Wspólnie zadbamy o to, abyś na nowo mógł się cieszyć równowagą w życiu osobistym, rodzinnym lub zawodowym.

Pomoc psychologiczna Łódź

Jestem psycholożką oraz socjoterapeutką z bogatym doświadczeniem zawodowym, umożliwiającym zapewnienie profesjonalnej pomocy psychologicznej. Zapewniam pełną poufność oraz indywidualne dopasowanie metod pomocy psychologicznej. Zachęcam do skorzystania z jednorazowych konsultacji lub rozpoczęcia cyklu spotkań, mających na celu przywrócenie równowagi psychicznej.

Szybkie tempo życia oraz rosnące wymagania związane z rolami, które każdego dnia pełnimy, negatywnie wpływają na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Podobnie jak wszelkie sytuacje kryzysowe czy traumatyczne przeżycia. W takich przypadkach najlepiej zgłosić się do specjalisty. Z jego pomocą łatwiej poradzimy sobie z problemami i nurtującymi nas pytaniami. Choć wsparcie psychologiczne jeszcze kilkanaście czy nawet kilka lat temu przez wielu było kojarzone negatywnie, obecnie stanowi rodzaj pomocy, po który sięga coraz więcej osób. Skorzystanie z pomocy psychologicznej to znak, że zależy Ci na własnym zdrowiu. Samorealizacja i poczucie spełnienia, jak i poradzenie sobie z traumami i przykrymi sytuacjami, to klucz do szczęśliwego życia.

Umawianie wizyty

Mój gabinet pomocy psychologicznej Łódź znajduje się przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich. Podczas spotkania gwarantuje miłą, kameralną atmosferę oraz pełną poufność. Zaufanie pacjentów jest dla mnie kluczowe oraz niezwykle istotne dla osiągnięcia zamierzonych efektów konsultacji/cyklu spotkań. W celu umówienia wizyty zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz online. Serdecznie zapraszam!