Warsztaty psychologiczne w Łodzi

 • prowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów np. kierunku psychologii, pedagogiki, medycyny itp.
 • prowadzenie warsztatów rozwoju osobistego dla kobiet, zorganizowanych grup od 8 do 16 osób, grup zawodowych np. pracowników socjalnych, psychologów, pielęgniarek, lekarzy itp.
 • pisanie projektów społecznych i ich koordynowanie.

Jeśli chcesz zorganizować warsztaty psychologiczne w Łodzi, zachęcam do skorzystania z mojej oferty. W swojej pracy łącze nowoczesne techniki trenerskie z dużym doświadczeniem praktycznym. Prowadzę zajęcia dla studentów i kursy rozwoju osobistego dla kobiet oraz poszczególnych grup zawodowych. Zwracając uwagę na potrzeby uczestników warsztatów, pomagam im odważnie kierować swoim rozwojem, zwalczać stres, przekraczać ograniczenia oraz budować trwałe i silne relacje międzyludzkie. Zajmuję się także tworzeniem i koordynacją projektów społecznych.

Czytaj więcej

Zajęcia dydaktyczne w Łodzi dla studentów psychologii i kierunków pokrewnych

Podczas spotkań ze studentami psychologii oraz takich kierunków jak pedagogika czy medycyna, omawiam różne techniki pomocy psychologicznej. W zależności od tematyki wykładów, przedstawiam interesujące zagadnienia związane zarówno z psychologią, jak i rozwojem osobistym. W ramach przygotowanych zajęć dydaktycznych i warsztatów psychologicznych w Łodzi prezentowane są m.in. techniki komunikacji z pacjentem czy podstawy doradztwa i wsparcia mentalnego, zwłaszcza dla osób chorych, mających trudne przejścia czy traumy.

Poznając odpowiednie rodzaje komunikacji, studenci mogą w swojej późniejszej pracy zawodowej lepiej zrozumieć pacjenta, łatwiej nawiązać z nim relację specjalista-pacjent oraz przekonać i zmotywować do podjęcia kolejnych kroków w określonej terapii. Warsztaty psychologiczne w Łodzi obejmują również takie zagadnienia, jak: radzenie sobie w sytuacjach bardzo obciążających psychicznie (np. w obliczu trudnej diagnozy lub śmierci pacjenta), sposoby efektywnego samorozwoju oraz samopomocy w skomplikowanych sprawach zawodowych.

Zawsze biorę pod uwagę potrzeby studentów z różnych dziedzin, dlatego na zajęciach dydaktycznych znajdzie się również miejsce na metody walki ze stresem oraz zagadnienia związane z pomocą psychologiczną dla osób nieletnich. Jeśli szukasz kogoś, kto ma doświadczenie w pracy akademickiej i poprowadzi warsztaty psychologiczne w Łodzi, zachęcam do kontaktu. Z sukcesami prowadzę zajęcia dydaktyczne dla studentów psychologii na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu.

Warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet w Łodzi

W dzisiejszych czasach kobietom bardzo trudno łączyć rolę żony, matki i dobrego pracownika. Błyskawiczne tempo życia i ogrom obowiązków mogą poważnie odbić się na zdrowiu zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Warsztaty rozwoju osobistego umożliwią paniom, niezależnie od wieku, poznać swoją wewnętrzną siłę, wyzwolić wszystkie pozytywne emocje oraz znaleźć upragniony spokój.

Podczas warsztatów psychologicznych w Łodzi pomogę uczestniczkom osiągnąć równowagę pomiędzy karierą zawodową a rozwijaniem swoich pasji oraz spełnianiem się jako mama czy partnerka. Zaprezentuję skuteczne techniki komunikacji, samoakceptacji i radzenia sobie z konfliktami. Podpowiem, jak się wyciszyć, kiedy cały świat wydaje się krzyczeć. Kursy skierowane są nie tylko kobiet szukających swojej własnej drogi, ale również tych już nakierowanych na konkretne cele i plany, chcących udoskonalić siebie oraz stanowić wsparcie dla swoich najbliższych. Warsztaty odbywają się w niewielkich grupach od 8 do 16 osób, co pozwala prowadzić swobodną dyskusję, maksymalnie skupić się na potrzebach każdej z pań i indywidualnie podejść do ich problemów.

Warsztaty psychologiczne dla poszczególnych grup zawodowych

W ostatnich latach wybrane grupy zawodowe coraz częściej doceniają organizowane przez trenerów i mentorów warsztaty psychologiczne Łódź nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Prowadząc angażujące zajęcia, podpowiadam pracownikom socjalnym, psychologom, pielęgniarkom, lekarzom i wielu innym grupom zawodowym, jak radzić sobie m.in. z:

 • lękami,
 • stresem,
 • fobiami,
 • nałogami,
 • depresją,
 • brakiem motywacji,
 • zawodowym zagubieniem,
 • rozdrażnieniem itp.

Dzięki warsztatom psychologicznym pracownicy zbudują poczucie własnej wartości, odnajdą pasję, nauczą się radzić sobie z trudnymi sytuacjami podczas codziennych obowiązków i poprawią relacje z bliskimi. Zajęcia umożliwią im także odnaleźć na nowo podstawy powołania do wykonywanego zawodu.

Koordynacja i wsparcie projektów społecznych

W ramach swojej działalności prowadzę nie tylko warsztaty psychologiczne w Łodzi, ale przygotowuję i koordynuję także różne inicjatywy społeczne. Jestem psycholożką w projektach „Opiekuńcza Łódź” oraz „Przepis na opiekę”, których celem jest wspieranie rodzin i bliskich osób zależnych, niesamodzielnych czy z niepełnosprawnościami. Wszelkie tego typu przedsięwzięcia mogę przygotować od zera i prowadzić aż do niosącego widoczne efekty finału.

W mojej pracy czerpię olbrzymią satysfakcję z tego, że pomagam drugiemu człowiekowi podejmować walkę z problemami i odnajdywać właściwą drogę do poprawy jakości życia. Warsztaty, zajęcia i kursy to zastrzyk pozytywnej energii, którą dzielę się z uczestnikami każdego kolejnego spotkania.